Tel.: +420 702 285 974 | e―mail: recepce@hoteltrumf.cz
erb
CZ | EN | DE  

HOTEL TRUMF

Hotel Trumf

HISTORIE

Podoba našeho krásného Hotelu Trumf sahá až do začátku 20. století, kde ještě nebyl znám jako hotel. Byla to jen velká budova, která se po rekonstrukci v roce 1990 přejmenovala na Hotel Trumf. Budova, jakou známe dnes je původní architektura. V roce 2014 jsme ji kompletně zrekonstruovali do současné podoby. Nachází se v samotném centru města Mladá Boleslav.

POKOJE

Ubytovat se můžete v prostorných pokojích, které jsou vkusně zařízené a ač je každý jiný nabízí dokonalý komfort. Spojením některých pokojů pak vznikne vzdušnýa příjemný apartmán. Každý pokoj v hotelu Trumf má velice silné a rychlé připojení k internetu. Mimo jiné to je důvod, proč si nás naši hosti, kteří často potřebují dělat pracovní videokonference, odpočívají a například sledují satelitní televizi s až 150 kanály vybírají. Vědí, že rádi uděláme vše pro to, aby jim nic nechybělo.

MINIBAR

V každém pokoji je pro naše klienty minibar s alkoholickými i nealkoholickými nápoji a něčím na zub.

EXTRA SLUŽBY

Pokud host potřebuje župan, pantofle a jiné, na vyžádání je dostane na recepci. Zároveň na recepci prodáváme spotřební, jako například: holící pastu, kartáčky na zuby, zubní pastu a podobné. Zůstane-li host u nás delší dobu, nebo si potřebuje vyprat oblečení i to za drobný příplatek není problém. Oblečení druhý den dostane vyprané a vyžehlené.

SNÍDANĚ, OBĚD A VEČEŘE

Snídaně se servírují v orientálně zařízené restauraci. Krom tzv. Švědského stolu je k dispozici teplá kuchyně. Na oběd či večeři můžete zavítat do pravé indické restaurace, která je součástí hotelového komplexu. Recepce

BEZPEČNOST

Váš vůz, dodávka či motorka bude hlídaná 24 hodin, 7 dní v týdnu na našem parkovišti. To je vybaveno kamerovým systémem a bránou, která se po 22 hodině zavírá.

MÍSTO

Díky poloze je hotel Trumf idealním místem pro klienty, kteří se potřebují pohodlně dostat do Vývojového centra Česana ŠKODA AUTO (5 minut chůze), či do Vzdělávacího centra Na Karmeli (2 minuty chůze). Závody ŠKODA AUTO jsou pak v dojezdové vzdálenosti okolo 10 minut automobilem.

Hotel Trumf je dále idealním stanovištěm během Vaší cesty za turismem. Nachází se pár kilometrů od Českého ráje, který je známý úžasnými přírodním sceneriemi, či zámky a hrady. Autobusové nádraží a městská zastávka vlaku je ve vzdálenosti 15 minut chůzí. Hlavní nádraží pak okolo 30 minut.

Samo město Mladá Boleslav však má své domény. Jelikož se nacházíme v Městě automobilového průmyslu, doporučujeme navštívit místní muzeum aut. Dále stojí za vidění náš hrad, palác Templ a celkově historické centrum. Dalším významným místem je Lesopark Štěpánka. Je idealní na procházky, běh nebo v jarních a letních měsících na piknik.

wifi

Free wi-fi

Nabízíme Vám bezplatný internet, který je dostupný ve všech prostorách hotelu
parking

Bezplatné parkoviště

Kamerový systém na celém hotelovém parkovišti pro bezpečnost vašich vozidel
security

Bezpečnost

Pro vaše větší bezpečí videozáznam na chodbách a vstupu do hotelu

"My se postaráme o Váš dobrý pocit, pohodlí, bezpečnost a dobré služby"

Personál Hotelu Trumf